Co zrobić by wyglądać młodziej o 10 lat?

woman laying on the grass 1


Wszyscy chcemy wyglądać młodo, ale nie chcemy w tym celu poddawać się żadnym dramatycznym i drogim zabiegom. I wcale nie ma takiej potrzeby. Odświeżenie wyglądu może być szybkie, łatwe i bez wysiłku. Na początek pozbądź się z szafy wszystkiego w czym nie czujesz się dobrze. Na pewno znajdziesz kilka rzeczy za dużych, za małych, poplamionych, podartych, wypłowiałych czy przyprawiających o zakłopotanie – śmiało, zapakuj i wrzuć do kontenera Czerwonego Krzyża. Najlepiej od razu, żeby już nie skusić się na założenie ich ponownie – chcesz wyglądać ładnie zawsze – nawet, kiedy nie ma nikogo w pobliżu. W końcu najważniejszą osobą, na której chcesz zrobić wrażenie jesteś Ty sama. Podajemy kilka sposobów jak czuć się świetnie i wyglądać 10 lat młodziej w tempie ekspresowym pl.wikipedia.org.

Sprawdź krem na zmarszczki – Goji Cream

Skróć i zwęź spódnice
Kiedy osiągniesz pewien wiek, długie, powłóczyste maxi spódnice nie wyglądają już dobrze. Super mini zresztą też. Jest jednak taka długość, która uniwersalnie dodaje uroku każdemu, a jest to dokładnie miejsce z tyłu kolana gdzie twoje udo przechodzi w łydkę. Zanieś spódnice do krawca i skróć je do tej właśnie długości. Przy okazji każ je zwęzić w bardziej dopasowane, proste, ołówkowe fasony. Sprawią, że odmłodniejesz i podkreślisz kobiecość, szczególnie w komplecie z butami na obcasach.

Nałóż samoopalacz i pochwal się nogami
Nic nie postarza tak jak kostium z bezkształtnymi spodniami. Świetnie jest pokazać trochę ciała, a większość z nas nadal ma całkiem niezłe nogi pl.wikipedia.org. Zanim jednak się rozbierzesz pamiętaj, żeby o nie zadbać, najlepiej przez masaż, peeling i nałożenie samoopalacza. Lekko opalone nogi wyglądają bardziej smukło, seksownie, młodo i po prostu dobrze.

Zadbaj o stopy
Podczas gdy paznokcie u dłoni najlepiej wyglądają w kolorze naturalnym, lekko różowym, u stop warto trochę zaszaleć wybierając coś ciemniejszego. Przez lata najmodniejszy była ciemna czerwień, teraz hitem jest ciemnoniebieski Oczywiście nie zapomnij o zadbaniu o ogólny wygląd stóp, koniecznie zadbaj o popękane pięty.

Rozluźnij fryzurę
Jeśli zawsze miałaś krótkie włosy pozwól im trochę podrosnąć. Jeśli zawsze je prostowałaś zobacz czy nie będzie co dobrze w ich naturalnej, lekko pofalowanej formie. Rozluźnij trochę swoją fryzurę, pozwól włosom odżyć, nie używaj zbyt dużo lakieru – każdy włos na na swoim miejscu nie wygląda dobrze i tylko postarza. Koniecznie używaj odzywek, dodaj włosom blasku, lekko je przemieszaj palcami i gotowe.

Podkreśl rzęsy
Długie, lśniące rzęsy wyglądają młodo. Wraz z wiekiem nasze rzęsy się przerzedzają i nie rosną tak szybko – tak samo jak brwi czy włosy na głowie. Nie musisz zaopatrywać się w cały zestaw sztucznych rzęs, bo to tylko doda lat, wystarczy kilka pojedynczych włosków umieszczonych w strategicznych miejscach – czyli w zewnętrznych kącikach. Jeśli nie masz zdolności manualnych może to zająć chwilkę ale warto poćwiczyć. Wszystko podkreśl dobrym tuszem.

Rate this post