Metadrol – sprawdź opinie specjalisty

metadrol opinia eksperta


Nie można oprzeć się wrażeniu, że rynek odżywek dla kulturystów został zalany taką ilością produktów, że aż można się pogubić w wyborze pożądanego specyfiku. Trzeba brać pod uwagę nie tylko skuteczność i cenę, ważne jest także 100% bezpieczeństwo ich stosowania.

Czym jest Metadrol?

Na rynku dostępna jest od długiego już czasu odżywka na masę o nazwie Metadrol, która zdaje się być kombinacją skuteczności, bezpieczeństwa oraz produktywności. Nie spotkałam się z opinią powątpiewającą jego efektywność i dobre działania, prawdopodobnie dzięki dobrej formule, która aktywność anaboliczną –  HGRX-3[2-Hydrxy-3-Methox 0H2].

Zdaje się, że prócz kompleksowego odżywiania, rozsądnego treningu i dobrej suplementacji potrzebna jest przede wszystkim cierpliwość gdzie! Zdarza się, że początkujący kulturyści pragną nadzwyczaj szybko osiągnąć pewne efekty kosztem swojego zdrowia. Częste i zbyt duże stosowanie jakiekolwiek odżywki na masę może być niebezpieczne – należy o tym pamiętać!

Odpowiednie stosowanie odżywki przyniesie zdecydowane cuda. Takim przykładem jest Metadrol. Preparat zapewni widoczne efekty w szybkim tempie.

Przeczytałam także o pewnym doświadczeniu przeprowadzonym kilka lat temu z użyciem Metadrolu zawsze. Sportowcy używający w badaniu Metadrolu mieli wiele lepsze wyniki niż sportowcy nie przyjmujący tej odżywki. Dlatego nie dziwi mnie, że wykorzystują ten preparat sportowcy światowej klasy, skoro dzięki niemu można dojść do granic wytrzymałości siłowej swojego organizmu. Przejście z jednego progu treningowego na drugi na siłowni jest o wiele szybszy.

Koniecznie trzeba wystrzegać się odżywek, które skutkują sztywnieniem i zmniejszaniem masy mięśniowej.

Składniki i efekty Metadrolu

Składniki Metadrolu mają za zadania chronić włókna mięśniowe i rozwijać ich siłę, a także rozciągać. Zażywając Metadrol złagodzimy zakwasy po treningu i damy mięśniom wszystko co potrzebne do rozrostu, czyli substancji zwiększających produkcję tlenków azotu, specjalną kombinację aminokwasów, kreatyny i białek katabolicznych.
Producent Metadrolu gwarantuje jego użytkownikom:

  • Poprawę wyników i osiągnięć
  • Łagodzenie zakwasów
  • Większą siłę mięśni
  • Szybsze spalanie tłuszczu
  • Zwiększenie wytrzymałości
  • Szybki przyrost masy mięśniowej

Niezwykle popularny w Stanach Zjednoczonych pl.wikipedia.org. W Polsce nadal nie wszyscy spotkali się z tą nazwą, a szkoda, ponieważ niektórzy zwolennicy siłowni nadal sięgają po niebezpieczne metody powiększania masy (sterydy).

Zanim zaczniemy stosować Metadrol trzeba zaznajomić się z wytycznymi na opakowaniu. Trzeba przede wszystkim popijać dużą ilością wody. Dawki ulegają zmianie wraz z czasem przyjmowania, jednak w ciągu dnia nie można spożyć więcej niż 6 kapsułek. W samym opakowaniu znajduje się 60 kapsułek.

Rate this post