Miękka erekcja – pół impotencja

black and white picture of a couple in intimate situation 1


Jednym z wielu zaburzeń erekcji jest tak zwana erekcja słaba, zwana także erekcją miękką. Występuje wtedy, gdy członek nie jest na tyle usztywniony, by odbyć stosunek seksualny, najczęściej wywołane jest to nie dostatecznym ukrwieniem członka. Uzyskanie pełnej erekcji spowodowane jest złą cyrkulacją krwi w ciałkach jamistych penisa. Przyczyn miękkiej erekcji upatrywać się można w schorzeniach natury krążeniowej, ale także w urazach i chorobach takich jak miażdżyca, czy cukrzyca. Czasami także nałogi takie jak nadmierne palenie papierosów, czy też picie alkoholu może spowodować problemy tej natury pl.wikipedia.org.

Przeczytaj o preparacie na wzmocnienie erekcji – Xtrazex

Słaba erekcja może brać korzenia z psychiki. Tego typu problemy wywołują w mężczyźnie wiele kompleksów, a przy każdym kolejnym zbliżeniu sytuacja się pogarsza – mężczyzna po woli nie ma chęci na stosunki seksualne, oraz poddaje się, co może prowadzić do impotencji całkowitej. Osoba z tego typu dolegliwościami powinna udać się do lekarza gdzie. W dzisiejszych czasach w dużym stopniu to schorzenie jest uleczalne. Po leczeniu mężczyzna powinien się wybrać także na psychoterapię, by dowiedzieć się jak radzić sobie ze stresem, w razie takiej przypadłości, bowiem wyleczenie nie daje gwarancji nie powrócenia choroby.

W rozwiązaniu tego problemu bardzo ważną rolę może odegrać także partnerka seksualna. Przy odpowiednim urozmaiceniu stosunków seksualnych problem może zniknąć pl.wikipedia.org. Partnerka powinna przede wszystkim wykazywać się ogromną cierpliwością, by nie wpędzać partnera w kolejne – męczące kompleksy. Partnerka powinna przede wszystkim wykazywać się ogromną cierpliwością, by nie wpędzać partnera w kolejne – męczące kompleksy

Rate this post